Seminars

Mūsų Mokymų ir Seminarijų programa

Žinios apie balansavimą visai nėra naudojamos kasdieninėje praktikoje.Jų nėra profesinių mokyklų programoje, retai pasirodo aukštosiose mokyklose ir universitetuose. Dažniausiai šios žinios gaunamos nuo kolegos arba savo ieškojimų dėka, tačiau tai neduoda gerų pagrindų praktikoje. Mūsų mokymų ir prezentacijų programa užpildo šią spragą paskaitomis dėl visokių balansavimo temų, nuo balansavimo teorijos iki praktinio taikymo, nuo universalaus naudojimo iki specifinių problemų sprendimų.

Mūsų skyriuje mieste Tychy ir centrinėje buveinėje mieste Darmstadt, organizuojame visokius teorinius bei praktinius mokymus su balansavimo mašinomis. Pagrindų ir specializuoti mokymai tam tikrai gamybai ar pramonei.

Nuo profesionalo iki profesionalo - visada geras patarimas.
Mūsų dėstytojai yra balansavimo srities profesionalai.Įgijo daug patirties praktikoje ir dabar dalosi tuo su Jumis. Be to, specialistai iš Schenck RoTec perduoda Jums žinias dėl specialių balansavimo ir diagnostikos temų, kad atsakytų į Jūsų klausimus, net į tuos dėl visiškai individualios problemos.

Mokymai ir prezentacijos bendros arba dėl konkretų problemų ir uždavinių.
Vyksta miestuose Tychy ir Darmstadt. Galite tuos užsakyti. Visada palankiai pranešime Jums apie mokymus.

Siūlome taip pat individualius kursus pas Jus vietoje, prie Jūsų balansavimo mašinos.